KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15967080

nr 1596 7080

Jens Fänge

(f. 1965), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 44/80. Bildmått: 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm

Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 5 februari 2024
kl 20:48:41

Jens Fänge

Läs mer om Jens Fänge